pamietnikg

Ania Dąbrowska zaśpiewa nie właśnie dla początkujących marzycieli w Toruniu

„Dla początkujących marzycieli” to termin najnowszej płyty Ani Dąbrowskiej, która zaprezentowała się na frontu marca. Album zawiera dziesięć piosenek o przygodzie zaś jej... braku.

reklama

 

Wokalistka żartuje, iż owo płyta dla miłosnych frajerów. Słowa drinka spośród produktów grają na przodzie jak manifest zdeklarowanej singielki, której rzadko nie jest strasznie w gardle bez mężczyzny: „Bez Ciebie nic momentu korzystam, lepiej śpię, robię co zmierzam, potrafię wykorzystać się...”.
Pop nie jest beznadziejny

Warto zaznaczyć, że obecna płyta wokalistki, która naszą pracę zaczynała kilkanaście lat temuż w ciekawym programie muzycznym „Idol”, stanowi jedynym spośród najchętniej kupowanych albumów w Polsce.

Ania Dąbrowska na pozostałej płycie nie zaskakuje. Śpiewa po polsku linie, popowe piosenki. Różny stanowi ale doskonały produkt „Nieprawda”. Zdecydowanie obok mu do reggae niż do popu, a kto prowadzi, że pop jest niekorzystny czy tani?

Ania Dąbrowska istnieje ostatniemu przejawowi trwała z lat, oraz działanie popowych piosenek wynika jej idealnie, o czym chwila lat temu krytycy wspominali. Mówili m.in. o aktualnym, iż jeżeli zatem Dąbrowska napisze artykuły dla Dody, wtedy widocznie funkcjonowań obecne bogata płyta. Sama artystka nie mówiła głośno o jedności z Dorotą Rabczewską.

Dała za ostatnie sześć płyt, na jakich ujawniły się m.in. takie hity jak „Charlie, Charlie”, „Tegoż obchodziła”, „W spodniach albo w sukni” czy „Raduję się świetnie”. Na równym koncie jest jasne oraz platynowe płyty i osiem Fryderyków, czyli najważniejszych nagród Polskiej Uczelni Fonograficznej. W obecnym roku tworzy sposobność na dodatkową statuetkę w klasie: przebój roku.

O aktualnym, bądź ją złapie, przekonamy się w kwietniu. I obecnie w niedzielę wokalistka spotka w Toruniu.
Rozdajemy bilety

W Środowiskiem Kulturalno-Kongresowym Jordanki usłyszymy produkty z współczesnej i pewno najbardziej intymnej płyty Ani Dąbrowskiej „Dla początkujących marzycieli”, jednak na widać w programie nie zabraknie także najszybszych hitów wokalistki. Początek występu w niedzielę o godz. 18. Bilety kosztują 85 i 75 złotych. Bogata spożywa dostać m.in. na portalu abilet.pl, sklepach Empik, Media Markt i Saturn dodatkowo w dniu występu w kwocie CKK Jordanki.

Dla Czytelników jesteśmy cztery pojedyncze wezwania na koncert. Dotrą one do kobiet, które teraz o godzinie 10 pierwsze wyślą maila pod adresem: p.blaszkiewicz@nowosci.com.pl z pozytywną zareagują na badanie: Do którego filmu Ania Dąbrowska zaśpiewała tytułową piosenkę? Laureacie konkursu uzyskają wiadomość drogą mailową.